صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما     English
Guideline of Poster preparationراهنمای ارائه مقالات پوستر

 

راهنمای تهیه پوستر (ابعاد 60 سانتی متر ارتفاع و 90 سانتی متر طول)

پوسترها تنها به زبان انگلیسی قابل پذیرش می‌باشند. پوستر باید به نحوی تدوین گردد که بتواند خواننده را در جریان کلیات پژوهش، روش کار و نتایج بدست آمده قرار دهد. پوستر جهت ارائه فشرده مقاله کامل به کار می‌رود و در نتیجه دارای عنوان، چکیده، کلیدواژگان، مقدمه، مواد و روشها، یافته‌ها، بحث، نتیجه‌گیری و منابع می‌باشد. در صورت لزوم، می‌توان از شکل و جدول هم استفاده کرد.

همه پوسترها، ملزم به رعایت راهنمای تدوین که در ذیل می‌آید می‌باشند. لطفاً از قالب آماده‌ای که برای این منظور تهیه شده است، استفاده شود.

در قالب آماده‌شده پوستر، پس از کلیک کردن در محل‌های تعیین شده، متن مورد نظر را می‌توان تایپ کرد؛ یا پس از کپی کردن، الصاق نمود. کادر متن‌های تعبیه شده در این قالب، به طور خودکار، به اندازه مناسب متن درج شده، درمی‌آیند. راهنمای مربوط به هر محل تعیین شده در این قالب، در همان محل ذکر شده است. تعداد شکل‌ها نباید از 2 عدد و جدول از یک عدد تجاوز نماید.

در صورت تمایل، نویسندگان می‌توانند رنگ پوستر را به رنگ مورد نظر خود تغییر دهند. اما، مجاز به تغییر قالب کادر متن‌ها، اندازه فونت‌ها و اندازه پوستر نمی‌باشند. امکان درج لوگوی مؤسسه یا شرکت محل اشتغال نویسندگان، در کادری که در گوشه بالا و راست پوستر تعبیه شده وجود دارد.


ورود اعضا
اخبار
گالری
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
برگزارکنندگان و همکاران


امروز 108
ماه جاری 2823
کل مراجعات 73504