صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما     English
About Congressدرباره کنگره

 

 

هدف از برگزاری چهارمین کنگره پیشرفت‌های مهندسی بافت و پزشکی بازساختی ایران ایجاد فرصتی جهت برقراری گفتگو بین اساتید، محققین، پزشکان، دانشجویان، سیاست‌گذاران، تولیدکنندگان و شرکت‌هایی است که در این حوزه به فعالیت اشتغال دارند. این کنگره، بستر مناسبی را جهت استفاده از دستاوردهای ارائه شده توسط متخصصین بنام این رشته فراهم می‌کند. دستاوردهایی که در برگیرنده گستره وسیعی از موضوعات مهندسی، زیستی و علوم بالینی می‌باشند. مزیت دیگر این کنگره، ایجاد فضایی جهت ملاقات با متخصصین سایر رشته‌ها، به اشتراک‌گذاری اطلاعات تکنیکی و برقراری همکاری بین بخشی می‌باشد.

 

زمان برگزاری کنگره از 26 الی 28 آبان 1397 می‌باشد. پانل‌های کنگره فرصت مناسبی را جهت بحث و تبادل نظر با سخنرانانی که از صاحب‌نظران این حوزه از علوم می‌باشند فراهم می‌کنند. امتیاز بازآموزی نیز به شرکت‌کنندگانی که حضور کامل در زمان کنگره داشته باشند تعلق می‌گیرد.

 

مخاطبین کنگره

هر فردی که علاقه‌مند به افزایش دانسته‌های علمی و تکنیکی خود در زمینه مهندسی بافت، پزشکی بازساختی، و سلول‌های بنیادی باشد، از شرکت در این کنگره استفاده خواهد برد. همچنین، شرکت در این کنگره برای افراد زیر نیز مفید به فایده خواهد بود:

پزشکانی که تخصص مرتبط با موضوعات کنگره دارند

محققین شاخه‌های مختلف علوم زیستی

محققین شاخه‌های مختلف مهندسی پزشکی

کارشناسان آزمایشگاه‌های تحقیقاتی مرتبط با موضوعات کنگره

سیاست‌گذاران

تولیدکنندگان

 

مزایای کنگره

کنگره پیشرفت‌های مهندسی بافت و پزشکی بازساختی ایران با فراهم‌آوردن فرصت گفتگو بین افراد فعال در حوزه پزشکی بازساختی، موجب برقراری و ترویج همکاری بین این افراد گشته، با به اشتراک‌گذاری مفاهیم، اهداف و اطلاعات مرتبط بستر لازم را جهت ترجمان یافته‌های علمی به کاربرد عملی فراهم می‌نماید. شرکت‌کنندگان در این سه روز:

با آخرین متدولوژی‌های پژوهشی در حوزه پزشکی بازساختی آشنا می‌شوند

در جریان آخرین دستاوردهای مربوط قرار می‌گیرند

در جریان آخرین اطلاعات تکنیکی مرتبط قرار می‌گیرند

قادر به تبادل رودرروی اطلاعات با طیف وسیعی از متخصصین خواهند بود

قادر به گفتگو با شرکت‌های تجاری و تولیدی در مورد تجاری‌سازی فرآورده‌های خود خواهند بود

اطلاعات مناسبی در مورد مسائل اخلاقی مرتبط کسب می‌نمایند

امتیاز بازآموزی به شرکت‌کنندگان اعطا می‌شود.

 

 

 


ورود اعضا
اخبار
گالری
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
برگزارکنندگان و همکاران


امروز 87
ماه جاری 2802
کل مراجعات 73483