صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما     English
Secretary of the Scientific Committee’s Messageپیام دبیر علمی

 

اساتید، دانشجویان و پژوهشگران گرامی، مفتخرم که شما را به شرکت در چهارمین کنگره پیشرفتهای مهندسی بافت و پزشکی بازساختی ایران (PTERM) دعوت نمایم.

 بعد از برگزاری موفق سه کنگره پیشین، کنگره امسال از تاریخ 26 الی 28 آبان 1397 برگزار گردیده و موضوعات اصلی حوزه مهندسی بافت و پزشکی بازساختی را پوشش می‌دهد. همانند سالهای گذشته، هدف این کنگره نه فقط بروز رسانی اطلاعات علمی که بحث، گفتگو و تبادل دانسته‌های تکنیکی است که در آزمایشگاه‌های تحقیقاتی و حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند. کنگره PTERM فرصت مناسبی جهت به اشتراک‌گذاری تجربیات شخصی و پرداختن به مشکلات آزمایشگاهی می‌باشد.

 حیطه مهندسی بافت و پزشکی بازساختی از حوزه‌های پژوهشی مورد توجه در ایران می‌باشد که به سرعت در حال رشد است. امیدوارم که این کنگره بهانه‌ای جهت آشنایی پژوهشگران ما با ایده‌های نوین پژوهشی شده، مضامین تازه‌ای را در پیش روی آنان قرار دهد. همانطور که مستحضرید، این شاخه از علوم هنوز مراحل اولیه تکامل خود را سپری می‌نماید و برای تولید و کاربرد فعال بالینی، احتیاج به نظریات و نیز ابداع روش‌های جدیدتری دارد. هم پژوهشگران و هم سیاست‌گذاران علمی کشور باید بدانند که برای قرار گرفتن محصولات و روشهای مهندسی بافت و پزشکی بازساختی در پروتکل‌های استاندارد درمانی اکثر بیماریها، مدت زمان زیادی لازم است. بنابراین، پژوهشگران و جوامع علمی و تخصصی باید نسبت به دستاوردهای این علم با صبوری و شکیبایی بیشتری برخورد کنند و اجازه بدهند که مهندسی بافت و پزشکی بازساختی هم مانند سایر رشته‌ها، سیر طبیعی رشد خود را طی کند.

 منتظر دیدار شما در آبان 1397 می‌باشیم.

 

دکتر علی صمدی کوچکسرائی

دبیر کمیته علمی


ورود اعضا
اخبار
گالری
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
برگزارکنندگان و همکاران


امروز 82
ماه جاری 2797
کل مراجعات 73478